Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Wycieczka do Bułgarii (przez Budapeszt)z Istambułem.

Data dodania: 2012-04-05
 

BUDAPESZT – BUŁGARIA - ISTAMBUŁ
03- 15 CZERWCA 2012 r. za 1699 zł na 13 dni !
1 dzień- Wyjazd z Gorzowa do Międzychodu (parking przed Urzędem Miasta ) w kierunku Budapesztu .
2 dzień- Przyjazd do Budapesztu i zwiedzanie miasta . Czas wolny dla wszystkich. Zakwaterowanie w hotelu.
Obiadokolacja. Czas wolny dla wszystkich. Nocleg.
3 dzień- Śniadanie. Wykwaterowanie. 9-godzinne zwiedzanie Budapesztu z czasem dla siebie i na posiłek .Wieczorny wyjazd do Bułgarii przez Serbie (granica zewnętrzna Unii Europejskiej ).
4 dzień- w zależności od ilości spędzonych godzin na granicy z Serbią, uzależniony jest plan zwiedzania Bułgarii. Nie ma tam autostrad a jedynie drogi lokalne, stąd czas dojazdu jest wydłużony. Przyjazd do hotelu -PERUNIKA-(Złote Piaski).Zakwaterowanie. Czas wolny.
5 dzień- Śniadanie. Dzień wolny dla wszystkich. Osoby chętne jadą na wycieczkę fakultatywną za 20 Euro -BALCZIK -KALIAKRA. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Czas wolny. Nocleg.
6 dzień-Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę do Warny i zwiedzanie miasta. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Warna to drugie co do wielkości miasto Bułgarii ze sławnym delfinarium.
7 dzień-Śniadanie. Czas wolny dla wszystkich cały dzień. Obiadokolacja. Nocny wyjazd do Istambułu (Turcja).
8 dzień- Śniadanie w formie lunchpaketu. Przyjazd do Istambułu i zwiedzanie miasta : Błękitny meczet, Pałac Topkapii, kryty bazar Kapali Carsi, rejs statkiem po Bosforze ( 11 Euro ), Obiadokolacja w formie
lunchpaketu. Wyjazd z Istambułu. Przed granica z Bułgarią zjazd do miasta Erdine i krótkie zwiedzanie miasta wraz z meczetem. Powrót do hotelu w godzinach rannych.
9 dzień- śniadanie. Czas wolny dla wszystkich. Obiadokolacja. Wieczór bułgarski- ( 25 Euro ).Nocleg.
10 dzień-Śniadanie. Wyjazd na wycieczkę i zwiedzanie miasta Nessabar. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg. Miasto wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO z licznymi zabytkami.
11 dzień-Śniadanie. Czas wolny. Wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Węgier przez Rumunię.
12 dzień-Przyjazd na kompleks basenów rekreacyjny- termalnych do Hajduszoboszlo- to bardzo popularne i słynne węgierskie uzdrowisko, którego woda ma właściwości lecznicze. Wstęp i kąpiel w cenie wycieczki.Zwiedzanie miasteczka i czas wolny. Wieczorny wyjazd w kierunku Polski.
13 dzień-Przejazd przez Węgry i Czechy. W zależności od posiadanego czasu, postój na wypicie piwa w Czechach lub zjedzenie posiłku we własnym zakresie. Przyjazd do Polski w godzinach wieczornych.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Opłaty dodatkowe : wycieczka do Bałczik -Kaliakrii-20 Euro, wiza turecka-15 Euro, rejs statkiem po Bosforze-12 Euro, koszty wstępów do obiektów turystycznych ok.28 Euro= 75 Euro

PRZEDŁUŻENIE POBYTU W ISTAMBULE DO 2 DNI ( koszt do-35 EURO )
-nocleg , śniadanie i obiad . Dalsze zwiedzanie atrakcji miasta i pobyt w Istambule do wieczora 2 dnia !

Wyżywienie: All Inclusive:
Kontakt
telefon :721-106-204
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
międzychódzki

Powiat międzychodzki – powiat w Wielkopolsce mający siedzibę w Międzychodzie. Zaliczamy do niego gminy Międzychód, Sieraków, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz oraz miasta Międzychód i Sieraków.

Powiat nazywany jest krainą stu jezior, ze względu na ich liczne umiejscowienie. Stąd też jest to raj dla wędkarzy i amatorów wodnych rozrywek. W powiecie znajdziemy dwa parki krajobrazowe – pszczewski i sierakowski oraz kilka rezerwatów przyrody. Szlaki piesze i rowerowe dodatkowo urozmaicają ofertę turystyczną regionu i sprawiają, że miejsce jest chętnie odwiedzane przez turystów.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola