Belka
Niedziela, 18 Listopada 2018   imieniny: Aniela, Klaudyna, Roman
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

ODŚNIEŻANIE I SPRZĄTANIE

Kategoria: Praca » Oferuje usługi
 

Witamy!

Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego sprzątania biur, obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Wyznaczamy nowe standardy jakości usług sprzątania w Polsce. Otaczamy troskliwą opieką klientów zlokalizowanych na terenie całego kraju. 
Zajmujemy się sprzątaniem wewnątrz i na zewnątrz budynków w ramach codziennego serwisu świadczonego o każdej porze dnia i nocy w zależności od potrzeb naszych klientów. W ramach wykonywanych usług oferujemy dodatkowo gruntowne sprzątanie biur, mycie okien, doczyszczanie garaży, magazynów, hal produkcyjnych i obiektów specjalistycznych oraz sprzątanie poremontowe.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę siedem dni w tygodniu.
Naszą ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb i wymagań.
Profesjonalne sprzątanie : 

1.Oferujemy stałe i profesjonalne utrzymywanie czystości w serwisie codziennym i okazjonalnym.
Profesjonalnie sprzątamy:
- biura
- garaże 
- magazyny 
- obiekty przemysłowe
- hotele
- osiedla
- domy i mieszkania
Wykonujemy wszelkie prace związane z utrzymywaniem czystości wewnątrz i na zewnątrz budynków w godzinach dogodnych dla naszego Klienta. Oferujemy serwis dzienny w godzinach pracy a także w porze popołudniowej i nocnej, również w dni wolne od pracy.
Dodatkowo wykonujemy usługę gruntownego doczyszczania i sprzątania obiektów, które tego wymagają.
2. Wykonujemy dokładne i solidne sprzątanie poremontowe i pobudowane :
- domów
- mieszkań
- magazynów
- hal przemysłowych
Usuwamy gruz i odpadki poremontowe, czyścimy i konserwujemy podłogi i posadzki, myjemy elewacje i okna, czyścimy płytki ceramiczne, balustrady. Polerujemy metalowe elementy ozdobne. Porządkujemy teren wokół budynku.
Dbamy o wszystkie rośliny w otoczeniu budynków. Projektujemy małą architekturę ogrodową. Nasi ogrodnicy to wykwalifikowani fachowcy posiadający duże doświadczenie.
3. Oferujemy zimowe utrzymywanie parkingów, placów i ciągów komunikacyjnych:
Odśnieżamy:
- chodniki
- parkingi
- drogi dojazdowe
- dachy i powierzchnie płaski
Podejmujemy się prac zarówno w ramach umowy o stałej współpracy, jak i jednorazowych zleceń. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprzątania pomieszczeń i przestrzeni otwartych, konserwowania powierzchni podłogowych, utrzymywania zieleni itd. 


ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Kontakt

Tel 660 459 965 biuro-aksel@wp.pl

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
międzychódzki

Powiat międzychodzki – powiat w Wielkopolsce mający siedzibę w Międzychodzie. Zaliczamy do niego gminy Międzychód, Sieraków, Chrzypsko Wielkie, Kwilcz oraz miasta Międzychód i Sieraków.

Powiat nazywany jest krainą stu jezior, ze względu na ich liczne umiejscowienie. Stąd też jest to raj dla wędkarzy i amatorów wodnych rozrywek. W powiecie znajdziemy dwa parki krajobrazowe – pszczewski i sierakowski oraz kilka rezerwatów przyrody. Szlaki piesze i rowerowe dodatkowo urozmaicają ofertę turystyczną regionu i sprawiają, że miejsce jest chętnie odwiedzane przez turystów.   

 

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola